Pull-Out Unit, Conero system for 800mm cabinets
| Application | Pull-Out Unit |
|---|---|
| Width x Height x Depth | 800mm x / x / |
| Minimum Cabinet Width | 800mm |
| Colour | Black |
| Range Family | Conero |
| Collection | Bedroom Unit Storage |
| Category | Storage Solutions |
| Range | Conero |
| Section | Storage |
| Room | Bedroom |
Pull-Out Unit, Conero system for 800mm cabinets
| Application | Pull-Out Unit |
|---|---|
| Width x Height x Depth | 800mm x / x / |
| Minimum Cabinet Width | 800mm |
| Colour | Black |
| Range Family | Conero |
| Collection | Bedroom Unit Storage |
| Category | Storage Solutions |
| Range | Conero |
| Section | Storage |
| Room | Bedroom |