Hanging rail, to suit 450mm wide units
| Application | Hanging Accessory |
|---|---|
| Width x Height x Depth | 450mm x BLANK x 35mm |
| Minimum Cabinet Width | 450mm |
| Colour | Silver |
| Range Family | Internal Accessories |
| Collection | Bedroom Unit Storage |
| Category | Hanging Solutions |
| Range | Internal Accessories |
| Section | Storage |
| Room | Bedroom |
Hanging rail, to suit 450mm wide units
| Application | Hanging Accessory |
|---|---|
| Width x Height x Depth | 450mm x BLANK x 35mm |
| Minimum Cabinet Width | 450mm |
| Colour | Silver |
| Range Family | Internal Accessories |
| Collection | Bedroom Unit Storage |
| Category | Hanging Solutions |
| Range | Internal Accessories |
| Section | Storage |
| Room | Bedroom |